image-2

SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO Przemyśl powstała w odpowiedzi na potrzeby utalentowanych dzieci z Przemyśla i okolic, kochających piłkę nożna i sport.

Ten nowoczesny obiekt składa się z budynku szkolnego w którym mieści się 8 przestronnych pomieszczeń klasowych z wentylacją mechaniczną, sala fitness, stołówka, kuchnia, świetlica, biblioteka, gabinet higienistki, szatnie, pokój woźnego ,dwa pokoje nauczycielskie, sekretariat oraz gabinet dyrektora.

Budynek szkoły połączony jest łącznikiem z halą sportową oraz siłownią. Znajdują się tam również cztery zespoły szatniowe wyposażone w prysznice.

Hala sportowa z najnowszej generacji nawierzchnią Gerflor przygotowana jest do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, piłkę ręczną oraz oczywiście piłkę nożną – to wszystko dla naszych młodych mistrzów.

Kilka słów na temat Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Szkoła SMS Przemyśl na pierwszym miejscu będzie stawiać na wysoki poziom edukacji zarówno szkolnej jak i sportowej. Promować będziemy uczniów, którzy otrzymają świadectwo z czerwonym paskiem np. zwolnieniem z czesnego.

Takim samym zwolnieniem będziemy wynagradzać uczniów z dobrymi wynikami sportowymi np. powołanych do kadry podkarpackiej.

Każdy uczeń naszej szkoły powinien otrzymać trzy komplety treningowe, dres, torbę sportową oraz kurtkę przeciwdeszczową.

Komfort łączenia nauki z pasją uprawiania sportu jest nieoceniony. Nie wymigasz się od treningów, które będą odbywać się codziennie w szkole bez względu na pogodę w najlepszych obiektach!

Każdy uczeń SMS, który zostanie powołany na turniej lub mecz ligowy otrzymuje darmowy transport oraz opiekę trenera, nie płaci również wpisowego!

Uczeń SMS oprócz standardowej edukacji szkolnej otrzymuje 16 godzin zajęć ruchowych tygodniowo !!! w tym 10 godzin treningów piłkarskich !! Pozostałe zajęcia sportowe to m.in basen, fitness, motoryka oraz wf ogólnorozwojowy. Stawiać będziemy na wszechstronność: piłka ręczna, siatkówka czy koszykówka nie powinny być obce naszym uczniom w końcu obiekt do treningów mają świetny.
Szkołę Mistrzostwa Sportowego Przemyśl będzie wyróżniać jakość szkolenia; dwóch trenerów do każdej klasy: trener prowadzący plus trener asystent. Daje to duże możliwości oraz korzyści zarówno dla uczniów jak i trenerów.

Klasy 20 osobowe to komfort dla nauczycieli i uczniów.

Po lekcjach w SMS PRZEMYŚL uczeń będzie już po zajęciach edukacyjnych oraz sportowych. Czas wolny który dzięki temu zyska będzie mógł przeznaczyć na dowolny cel. Nie będzie musiał tracić czasu na dodatkowe dojazdy i treningi pozaszkolne. Chyba, że będzie chciał. To po zajęciach w szkole będzie miał możliwość uczestniczyć w bezpłatnych treningach popołudniowych organizowanych przez UKS SMS Przemyśl w ramach prowadzonej szkółki.

Żadna szkoła i szkółka piłkarska nie jest w stanie zapewnić uczniowi tylu godzin efektywnych zajęć ruchowych!!!

Właśnie dla tego powstają szkoły mistrzostwa sportowego i są w tym bezkonkurencyjne!!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego powinna pomagać młodym sportowcom rozwijać swój talent tu i teraz.

Każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie co chce w życiu robić ?
I zacząć realizować swój plan

image-9